Ласкаво просимо до Магнієвого байкера!

  Головна сторiнка. « Вебор ».  Магній. Специфікації рам.  Гонки.  Нагороди та сертифікати. Фотографії.  Що кажуть люди.  Гарантія. Зсилки.  Контактна інформація.Кріпління для дискових гальмів!!!


Доступні знов у 2002 роцi.

НОВИНИ:
Читайте новий огляд нашої «MTB Team» рами від гонщика Саши з Сан Дієго.
|27/09/2001|

Ми поповнили нашу сторiнку про чарівний магній!!!
|20/09/2001|

Читайте:

Читайте статтю про «Вебор» на сторінках київського ділового щотижневика "Бiзнес".
|11/07/2001|

Ласкаво запрошуємо до нашої віртуальної оселі!
Ми продаємо найлегші, найміцніші і просто найкращі магнієві рами в усьому світі.

Являючи собою віртуозне творіння технології та мистецтва, наші рами виробляються винахідливою угорською компанією «Magnesium Litech Kft.», яка ще у 1995 році винайшла спосіб створювати міцні, долговічні та неймовірно легкі велосипедні рами, зроблені з магнієвого сплаву (94% - магній і 6% - інші домішки).

Волшебный магний! «Magnesium Litech Kft.» має 2 заводи: один в Харкові (Україна) та другий в Москві (Россійська Федерація). На цих заводах рами виготовляються в ручну найдосвідченішими мастерами в процессі, який включає в себе комп'ютерне моделювання, високоякiсну аргонову зварку, антикоррозiйне покриття, вражаюче фарбування і багато іншого.

«Magnesium Litech Kft.» була заснована ще у 1995 році, і з того часу рами проходили інтенсивне тестування, як в лабораторіях, так і на дорогах, постійно вдосконалювалися та здобували винагороди на різноманітних вело- та техно-виставках по всьому світу. І все це зібрано разом та представлено вам в вигляді надлегкої чарівної структури для того, щоб ви змогли насолодитися кожною секундою вашої поїздки до її максимального ліміту і понад ним.


Мови:
 Українська - Ukrainian - Украинский. Русский - Россійська - Russian. English - Английский - Англійська.

ТРІАЛЬНІ Mg РАМИ


Інтересно?

Напишіть
- Огляд -
Шліть мені e-mail на: mgbiker@hotmail.com